Święto grupy "Żabki"

13 maja 2016 r. odbyło się spotkanie integracyjne dla rodziców i dzieci z grupy „Żabki” wg  metody ruchu rozwijającego Weroniki Sherborne oraz pedagogiki zabawy (Klanza) pt. „Wesołe zabawy z mamą i tatą”. Zarówno dzieci jak i rodzice mogli się przekonać ile obopólnej radości daje taka zabawa. Wszyscy wykazali się nie tylko dużą sprawnością fizyczną ale przede wszystkim ogromnym poczuciem humoru! Rodzice mogli bezpośrednio doświadczyć prawdziwie przedszkolnej atmosfery i choć na chwilę wraz ze swoimi pociechami wrócić do dawnych beztroskich czasów "turlania się" po dywanie. Wspólne zabawy przeniosły się z sali na przedszkolny taras gdzie dalej bawiliśmy się z wykorzystaniem chusty animacyjnej. Wspólne świętowanie upłynęło w bardzo miłej atmosferze i dostarczyło wiele radości zarówno dzieciom jak i rodzicom. Była to nasza propozycja na zbliżające się wakacje oraz pokazanie jak wesoło możemy spędzać czas z dziećmi. Dziękujemy za świetną zabawę!