Wycieczka do kina

W środę 22 czerwca br. dzieci z grupy „Żabki” i „Pszczółki” były w MULTIKINIE na filmie, najnowszej animacji Disney-a , pt. „Gdzie jest Dory?”. Zapominalska morska rybka Dory postanawia odkryć tajemnice swojej przeszłości i udaje się w podróż do Kalifornii, by odnaleźć utraconą rodzinę. Podczas swojej wędrówki po urzekającym podwodnym świecie poznaje oddanych i prawdziwych przyjaciół. Tytułowa bohaterka wraz z przyjaciółmi rybkami: Nemo i Marlinem oraz ośmiornicą Hank przeżywa wiele przygód. Dzięki swojej wytrwałości Dory odnajduje rodziców i wraz z nimi oraz przyjaciółmi wraca do rodzinnej rafy. Film podobał się wszystkim dzieciom. Była to nasza pierwsza przedszkolna wyprawa do kina. W związku z tym, na pamiątkę każdy przedszkolak otrzymał plakat reklamujący film. Było super!