Wizyta stomatologa w grupie „ Biedronki”

12 października  2016 r. dzieci z grupy „Biedronki” gościły zaprzyjaźnioną z naszym przedszkolem dentystkę panią J. Małecką, która w bardzo ciekawy sposób pokazała, jak dbać o piękny i zdrowy uśmiech. Podczas spotkania przedszkolaki dowiedziały się, jak często i w jaki sposób należy myć zęby. Samodzielnie mogły zaprezentować prawidłowe szczotkowanie zębów na modelu uzębienia. Wzbogaciły również swoją wiedzę nt. prawidłowego odżywiania. Miła atmosfera spotkania, a przede wszystkim serdeczne podejście pani dentystki sprawiły, że dzieci przełamały swoje obawy przed wizytami w gabinecie stomatologicznym i zapewniły, że będą systematycznie dbać i kontrolować stan swojego uzębienia. Cel został osiągnięty-dziękujemy!!!