Przedstawienie "Podkowa szczęścia"

29 listopada 2016 r. byliśmy w PAŁACU MŁODZIEŻY  na przedstawieniu pt. „Podkowa szczęścia".  Była to opowieść o przygodach sympatycznego krasnala Podróżnika, który na swoje 118 urodziny dostał od babci i dziadka czarodziejską podkowę. Jego największym marzeniem była podróż na Antarktydę. Nieoczekiwanie nastąpił zwrot w planach podróżniczych krasnala i wraz z przyjaciółmi udał się samolotem z Klubem Odkrywców w daleką podróż do Afryki, Azji i Australii w poszukiwaniu tajemniczych tablic, za które nagrodą były krasnalkowe pieniążki. Dzięki barwnym kostiumom i ruchomej scenografii, na oczach widzów powstawała niezwykła historia o poszukiwaniu szczęścia. Symbolem przynoszącym szczęście jest czarodziejska podkowa i listek czterolistnej koniczynki. Z takimi właśnie symbolami przyjechały na przedstawienie wszystkie przedszkolaki. Dzieci bardzo spontanicznie reagowały na nieoczekiwane zwroty akcji. Cała przygoda krasnala zakończyła się szczęśliwie. W domu czekali na niego babcia i dziadek z niespodzianką – biletem na Antarktydę. I tak oto podkowa szczęścia spełniła marzenia krasnala Podróżnika. Przedstawienie bardzo nam się podobało!