Przedstawienie "Era Renifera" Teatr MA-GMA

Tradycyjnie przed Świętami Bożego Narodzenia, tj. 20 grudnia 2016r. nasze przedszkole odwiedzili aktorzy teatru MAG-MA z przedstawieniem pt. „Era renifera”. Wszyscy wiedzą, że aby Święty Mikołaj zdążył dostarczyć  prezenty potrzebnych jest aż dziewięć reniferów, które ciągną sanie. Jednak w ostatniej chwili okazało się, że brakuje jednego renifera w magicznym zaprzęgu. Zadaniem srebrnej gwiazdki było poszukanie i wyszkolenie nowego renifera. Ponieważ czasu zostało niewiele, świąteczna gwiazdka o pomoc poprosiła przedszkolaków. Wszyscy ochoczo zabrali się za przygotowanie piernikowego ciasta, którego zapach miał zwabić renifera. Dzieci świetnie wywiązały się z zadania i doskonale wiedziały co trzeba ubrać wychodząc na zimowy spacer.  Magia świątecznych przygotowań udzieliła się wszystkim!