Wycieczka pt. "Na zakupy!" - gr. Żabki"

W związku z realizacją tematu kompleksowego pt.  „Do sklepów wyruszamy, gdy zakupy zrobić mamy”  27 marca 2017r. grupa "Żabki" wybrała się na zakupy do pobliskiego sklepu ogólnospożywczego "Delikatesy". Dzieci podczas wycieczki poznały różne rodzaje sklepów mijanych po drodze oraz oglądały sklepowe wystawy. W sklepie poznały jego działy, wyposażenie, asortyment oraz pracę ekspedientek i kasjerek. Przedszkolaki doskonale znają obowiązujące podczas zakupów zasady i potrafiły je przestrzegać. Na pamiątkę od personalu każde dziecko dostało naklejki. Dziękujemy!


W związku z realizowanym tematem kompleksowym  pt. „Czworonożny przyjaciel  –  poznaję  jego zwyczaje, aby dobrze się nim opiekować” - 16 marca 2017 r. gr. "Żabki" wybrała się na wycieczkę do sklepu zoologicznego. Dzieci dowiedziały się gdzie można kupić karmę dla swoich ulubieńców. Oprócz tego w sklepie zoologicznym można również kupić różne akcesoria dla zwierząt: zabawki, zdrowe smakołyki, smycze, miski na wodę i karmę, koszyczki do odpoczynku, klatki  ale również małe  zwierzęta, np. rybki czy chomiki. Już teraz wiemy co potrzebuje pies i jak należy o niego dbać.