Przedstawienie "Jedna jaskółka..." Teatr MA-GMA

Dnia 19 kwietnia 2017r. odwiedzili nas dobrze znani wszystkim przedszkolakom aktorzy teatru MA-GMA z nowym przedstawieniem pt. „Jedna jaskółka wiosny nie czyni”.  Dzięki głównym bohaterom przedstawienia, tj. dwóm sąsiadkom, wesołej chmurce i zaprzyjaźnionemu z nią słonku oraz zabawnym sytuacjom jakie rozegrały się na scenie dzieci dowiedziały się co znaczy powiedzenie: „jedna jaskółka wiosny nie czyni”. Wszyscy z niecierpliwością czekali na przyjście wiosny. Jednak zakatarzone słoneczko z powodu zimna nie mogło wystarczająco ogrzać ziemi, aby obudzić kwiatki i zwierzęta z zimowego snu. Aktorzy o pomoc poprosili dzieci, które posługując się teatralnymi rekwizytami pomogły uzdrowić słoneczko z kataru. Dopiero wtedy na dobre zawitała wiosna. Występ dużych i małych aktorów widzowie nagrodzili brawami.