Dzień Dziecka

1 czerwca w naszym przedszkolu świętowaliśmy bardzo radosny dzień -  Dzień Dziecka. Od samego rana panowała świąteczna atmosfera. Przed południem wszystkie przedszkolaki od najmłodszych do najstarszych uczestniczyły w grach i zabawach sportowych zorganizowanych na terenie ogrodu przedszkolnego. Konkurencje były zróżnicowane w zależności od grupy wiekowej. Rywalizacja sportowa udzieliła się wszystkim dzieciom. Każda drużyna kibicowała swoim koleżankom i kolegom. W całym ogrodzie rozbrzmiewała wesoła muzyka, która zachęcała do tańców połamańców. W drugiej części obchodów Dnia Dziecka bawiliśmy się z chustą animacyjną, było też malowanie dziecięcych twarzy w serduszka, motylki, kwiatki a nawet zwierzaczki. Nasze obchody Dnia Dziecka uświetniły zabawy przy muzyce prowadzone przez aktorów teatru MAG–MA i głównych bohaterów z „Kwiecistego ogrodu” - dwa kwiatki: irysa i stokrotkę. Było wesoło i głośno! W tym dniu humor dopisywał wszystkim. Dla naszych milusińskich nie zabrakło słodkości a na koniec dnia każde dziecko otrzymało upominek.


Wszystkim dzieciom życzymy: fantastycznych zabaw, uśmiechu od ucha do ucha, wspaniałych przyjaciół i szczęśliwego dzieciństwa!!!