Gala podsumowaująca akcje ekologiczne

7 czerwca 2017 r.w Sali Widowiskowej bydgoskiego Pałacu Młodzieży odbyło się podsumowanie konkursów oraz akcji ekologicznych przeprowadzanych w bydgoskich placówkach oświatowych w bieżącym roku szkolnym. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu naszych rodziców, przedszkolaków oraz pracowników naszego przedszkola udało nam się zdobyć I miejsce w kategorii "Całokształt Działań Ekologicznych" oraz III miejsce za udział w konkursie "Zbiórka nakrętek", III miejsce za udział w konkursie "Zbiórka płyt CD i DVD", Wyróżnienie za udział w konkursie "Mała Forma Sceniczna", Wyróżnienie za udział w akcji "Międzynarodowy Dzień Ziemi" oraz Wyróżnienie za udział w akcji "Sprzątanie Świata". Dziękujemy i gratulujemy!!!