Pożegnanie 6-latków - gr. "Wiewiórki"

W piątek 23 czerwca w gminnej świetlicy w miejscowości Mochle odbył się Rodzinny Piknik z okazji Pożegnania Przedszkola przez 6-latki z grupy „Wiewiórek”. Spotkanie  rozpoczęło się od programu artystycznego przygotowanego przez naszych przedszkolaków. Po występie pani Dyrektor i wychowawczynie wręczyły dzieciom pamiątkowe zdjęcia, książki oraz dyplomy. Rodzice, którzy aktywnie włączali się w pomoc na rzecz naszej placówki otrzymali specjalne podziękowania. Następnie dzieci złożyły na ręce pań bukiety kwiatów, dziękując tym samym za trud i okazana serce. W dalszej części spotkania, na wszystkich czekała wspaniała niespodzianka przygotowana przez rodziców – wyjątkowe przedstawienie! Głównymi aktorami byli oczywiście rodzice naszych „Wiewióreczek”, którzy z pełnym profesjonalizmem przedstawili bajkę J. Tuwima „Rzepka”. Wszyscy bardzo zaangażowali się w przygotowanie przedstawienia. Były efekty specjalne (puszczanie baniek przez wnuczka, taniec babci przy piosence „Wyginam śmiało ciało”…), pomysłowe kostiumy. Najwspanialsza była jednak reakcja dzieci i zaproszonych gości.
Po części oficjalnej odbył się rodzinny piknik na świeżym powietrzu. Był poczęstunek, pieczenie kiełbasek przy ognisku, dzieci mogły się bawić na dmuchanym zamku, jeździć na kucyku. Największą atrakcją była możliwość przejażdżki w koszu starego motocykla. Cała uroczystość upłynęła w bardzo miłej atmosferze. Starszaki obiecały, że będą nas często odwiedzać, więc trzymamy je za słowo. Życzymy im też powodzenia w szkole, gdzie od września rozpoczną swoją przygodę. Serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom, za zaangażowanie w nasze przedszkolne życie i pomoc w organizacji niejednego przedsięwzięcia.