2017/2018

We wtorek 7 listopada starsze grupy z naszego przedszkola Motyle i Pszczółki wybrały się z wizytą do  Szkoły Podstawowej nr 62. Większość z naszych wychowanków już od września rozpocznie naukę w I klasie , więc dzieci miały okazję zobaczyć miejsce, w którym spędza kolejne 8 lat swojego życia. Dużym przeżyciem dla przedszkolaków był udział w lekcji wychowania fizycznego klas młodszych, podczas których mogli  porozmawiać i pobawić się ze starszymi kolegami . Przy ich pomocy nasze dzielne przedszkolaki pokonały tor przeszkód przygotowany przez panią Kasię Zielińską nauczycielkę ze szkoły.  Z wypowiedzi dzieci wynikało, iż szkoła bardzo im się podoba i wszyscy chętnie rozpoczną w niej naukę w pierwszej klasie. To pierwsza w tym roku, ale  nie ostatnia wizyta w szkole.