Pasowanie na Przedszkolaka - grupa "Żabki"

20.11.2017r. dzieci z grupy „Żabki” zostały Pasowane na Przedszkolaka. Zgodnie z tradycją, dzieci musiały wykazać się swoją wiedzą i umiejętnościami, które 4 – latki nabyły w ciągu ubiegłego roku szkolnego, a 3 – latki w ciągu zaledwie kilku miesięcy pobytu w przedszkolu. Wspólnie zaśpiewały piosenki, recytowały wierszyk, zatańczyły i zagrały oraz samodzielnie zdjęły i założyły kapcie.  Następnie złożyły ślubowanie, po którym pani dyrektor Ewa Tomasik magicznym ołówkiem dokonała uroczystego pasowania każdego przedszkolaka.
Nasze kochane trzy i czterolatki stały się pełnoprawnymi członkami naszej przedszkolnej społeczności. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia każdy przedszkolak otrzymał dyplom pasowania oraz biret przedszkolaka.