Radio PiK

26 grudnia nasze starszaki z Pszczółek i Jeżyków odwiedziły bydgoską siedzibę Polskiego Radia PiK. Dzieci miały okazję zapoznać się z pracą speekera, prezentera i realizatora radiowego oraz poznać bardzo interesującą historię radia PiK. Wisienką na torcie naszej wycieczki była możliwość nagrania wypowiedzi dzieci, wykorzystując profesjonalny sprzęt, na którym pracują reporterzy i dziennikarze radiowi. Dzieci poznały wszystkie najważniejsze pomieszczenia a także zakamarki rozgłośni, począwszy od studia i kończąc na radiowym muzeum. Zarówno przedszkolakom jak i nauczycielom bardzo podobała się wycieczka po budynkach bydgoskiej siedziby Polskiego Radia PiK. Naszym przewodnikom bardzo dziękujemy za to, że nas zapoznali i oprowadzili po tym ciekawym współcześnie jak również historycznie miejscu.