Warsztaty edykacyjne w Castoramie - grupa Jeżyki

 

6 kwietnia grupa ,,Jeżyków” brała udział w warsztatach ,,Majsterkowo” zorganizowanych w bydgoskiej CASTORAMIE. Nasze przedszkolaki dowiedziały się jakie właściwości ma drewno i jak je wykorzystać . Następnie wykonały skrzynkę na narzędzia ( lub inne drobiazgi ;)) z użyciem młotków i gwoździ! Bardzo pomocni okazali się tu tatusiowie – Kingi oraz Zosi. Na dzieci czekały również inne atrakcje- zwiedzanie sklepu, szukanie wielkanocnego zajączka. Każdy ,,Jeżyk” wrócił do przedszkola z dyplomem, własnoręcznie zrobioną skrzynką oraz upominkami!

Bardzo dziękujemy KIEROWNICTWU CASTORAMY oraz pracownikom za wspaniale przygotowane zajęcia!

Szczególne podziękowania dla taty Kingi!

 

A to pierwsze próby wbijania gwoździ w przedszkolnym warsztacie…