Na zakupy - grupa Pszczółki

Dnia 23 kwietnia, Mali Odkrywcy z grupy Pszczółek wybrali się na zakupy w ramach realizowanego tematu tygodniowego. Oglądali sklepy w naszej najbliższej okolicy, oraz decydowali w jakich można kupić ubrania, obuwie, a w których sprzęt elektroniczny, artykuły papiernicze, czy też zabawki. Mali klienci spośród dostępnych sklepów wybrali te, w których można było kupić produkty na drugie śniadanie: pyszne chałki, a także sok oraz drobne słodkości w postaci lizaków. Następnie po omówieniu zasad zachowania się w kolejce i nabraniu odwagi przystąpili do dzieła. Chłopaki zapewnili słodkie chałeczki,a dziewczyny zatroszczyły się o soki. Po udanych zakupach dumne maluchy oraz starszaki wróciły do przedszkola by wspólnie celebrować posiłek. Tym smaczniejszy, gdyż samodzielnie zorganizowany :)