Piknik "Z Erasmusem odkrywamy świat"

22 maja odbył się coroczny Piknik dla rodzin dzieci z naszego przedszkola. W tym roku nosił tytuł "Z Erasmusem odkrywamy świat". Kończył on prowadzone w Przedszkolu 34. działania projektowe w ramach programu Erasmus +. Wspólnie mieliśmy okazję podsumować projekty: "Scientific Literacy at the school: improving strategies and building new practices of science teaching at the early years education" oraz "Mały Odkrywca i Duży uczy się w podróży". Na wielu stanowiskach panie oferowały moc atrakcji oraz wiedzy. Dzieci brały udział w licznych konkursach, quizach, miały okazję wykazać swoje talenty artystyczne, zręcznościowe. Ponadto jak zawsze nasze przedszkole oferowało moc atrakcji i zabawy. Popatrzcie sami :)