Zakończenie roku - Biedronki

 W piątek 15 czerwca w klubie ,,Playlandia” w Bydgoszczy odbyła się uroczystość Pożegnania Przedszkola przez 6-latki z grupy „Biedronki”. Spotkanie  rozpoczęło się od programu artystycznego przygotowanego przez naszych przedszkolaków w języku polskim i angielskim. Z rąk Pani Dyrektor i wychowawczyń dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy i książki. Rodzice, którzy aktywnie włączali się w pomoc na rzecz naszej placówki otrzymali specjalne podziękowania. W dalszej części spotkania, na wszystkich czekała wspaniała niespodzianka przygotowana przez rodziców – wyjątkowe przedstawienie! Głównymi aktorami byli rodzice naszych „Biedronek”, którzy z pełnym profesjonalizmem wystąpili w przedstawieniu ,,Kto obudzi Snieżkę ?” Po części oficjalnej był czas na poczęstunek i zabawę. Cała impreza upłynęła w miłej atmosferze.

Powodzenia w szkole !!!