DZIEŃ DZIECKA 01.06.2010 r - GRUPY MŁODSZE

1 czerwca - Międzynarodowy Dzień Dziecka dzieci z naszego przedszkola spędziły w Jura Parku w Solcu Kujawskim. Dzieci z grupy „Krasnale”, „Biedronki” i „Kurczaki” wyjechały już o godzinie 8.00. Na miejscu czekały na nie różne atrakcje - warsztaty plastyczne pod kierunkiem pani instruktor – malowanie gipsowych dinozaurów, zwiedzanie prehistorycznego muzeum oraz zwiedzanie parku jurajskiego. Przewodnik poprowadził dzieci ścieżką dydaktyczną, omawiając poszczególne dinozaury. Dzieci usłyszały wiele ciekawych informacji o życiu prehistorycznych zwierząt. Tak, więc miały okazję rozwijać zainteresowania przyrodnicze. Kilkugodzinny pobyt w tak atrakcyjnym miejscu na długo pozostanie przedszkolakom w pamięci.