WIDOWISKO MUZYCZNO-TEATRALNE W WYKONANIU AKTORÓW Z TEATRU MAG-MA „PODRÓŻOWANIE ZE ŚLIMAKAMI” 14.06.2010 r

Nasze przedszkole gościło dzisiaj aktorów zespołu artystycznego „MAG-MA” z Torunia, którzy zaprosili przedszkolaków do udziału w imprezie muzyczno - ruchowej pt. „Podróżowanie ze ślimakami”. 
  Przy wesołych, pełnych humoru piosenkach dzieci odbyły taneczną podróż. W wakacyjne wojaże przedszkolaki wraz z tytułowymi bohaterami wyruszyły różnymi środkami lokomocji , przeżywając rozmaite przygody. Towarzyszące w wyprawach gorące rytmy poderwały naszych wychowanków do tanecznych zmagań - korowodom i harcom przy muzyce nie było końca. Na zakończenie muzycznego przedstawienia artyści przekazali dzieciom cenne wskazówki na udany, a przede wszystkim bezpieczny wakacyjny odpoczynek - czego i my z całego serca życzymy!!!