Otwarcie ogrodu przyjaznego ptakom 14.06.2010 r.

         

          Dla naszych przedszkolaków wreszcie nadszedł oczekiwany dzień, w którym to nastąpiło uroczyste otwarcie „Ogrodu przyjaznego ptakom”. Praca nasza i naszych bliskich została zakończona. Przedstawicielka Urzędu Miasta pani Anna Engel przecięła wstęgę, a dzieci wyraziły swoją radość wesołymi okrzykami, piosenkami i wierszem, który specjalnie na tę uroczystość przy pomocy nauczycielek ułożyły.

   NASZ OGRÓD

W naszym ogródeczku jest dużo zieleni.
Różnymi barwami przyroda się mieni.
Te wszystkie drzewa i piękne kwiaty
całe rodziny tutaj sadziły,
wspaniały ogród dla ptaków stworzyły.
Śmiechy i gwary w uszach nam grają
A wdzięczne ptaki w oddali śpiewają.
Ten piękny ogród już pokochały.
Tu woda z kaskady piórka im zrasza,
wspaniałe to miejsce wszystkich zaprasza.