FESTYN SZKOLNO - OSIEDLOWY W ZESPOLE SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 4 - "ŚWIĘTO SPORTU, REKREACJI I PROMOCJI ZDROWIA" 24.06.2010 r.

          24 czerwca dzieci z grupy ,,Biedronki” i ,,Wiewiórki” zostały zaproszone na wspaniałą imprezę do Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 4 na Festyn Szkolno - Osiedlowy pod hasłem ,,Święto sportu, rekreacji i promocji zdrowia”. Czekało tam na nas wiele atrakcji. Z wielkim zainteresowaniem przedszkolaki słuchały opowieści strażaków połączonych z pokazem gaszenia pożaru oraz prezentacją działania armatki wodnej. Dużą frajdę sprawiła dzieciom jazda samochodem tzw. ,,L” szczególnie na kolanach pana instruktora.
Dzieci miały okazję uczestniczyć w ciekawych warsztatach plastycznych oraz pokazie tanecznym. Było tam jeszcze wiele innych atrakcji, ale niestety musieliśmy wracać do przedszkola na obiad. Wracaliśmy uśmiechnięci z pomalowanymi buziami i szczęśliwi niosąc balony i upominki.