Rodzice dzieciom - poczytaj mi mamo,poczytaj mi tato

W bieżącym roku szkolnym zainicjowaliśmy w naszym przedszkolu akcję pod hasłem: „ Poczytaj mi mamo, poczytaj mi tato”. Głównym zadaniem akcji jest rozwijanie u dziecka potrzeby kontaktu z książką, zachęcanie do słuchania bajek i opowiadańw wykonaniu rodziców, a w przyszłości do samodzielnego czytania.

W ramach tego przedsięwzięcia zapraszamy rodziców naszych przedszkolaków, by raz w tygodniu odwiedzali nasze przedszkole i czytali dzieciom ulubione książki, bajki z dzieciństwa. Dla naszych przedszkolaków jest to wspaniała okazja nie tylko do zapoznania się z różnymi rodzajami literatury dziecięcej, ale również do spędzenia niepowtarzalnych chwil z najbliższymi. Serdecznie polecamy!!!