Tydzień indyjski 24 - 28 .01.2011

    ,,Podróż "do Indii była dla naszych przedszkolaków pełna egzotycznych atrakcji. Dzieci : poznały wiele ciekawostek o kraju , tworzyły prace plastyczne o tematyce indyjskiej, degustowały herbatę z przyprawami korzennymi , tańczyły w stylu Bollywood , samodzielnie przygotowywały deser ryżowy z pestkami owoców granatu. Wzięły również udział w imprezie przedszkolnej pod hasłem ,,Dziecięce Bollywood" podsumowującej tydzień z tym ciekawym, choć odległym krajem.                          

 

 

 

Degustacja herbaty i ciasteczek korzennych.

Nauka tańca bollywoodzkiego pod okiem instruktorki Natalii, która jest młodszym choreografem w zespole OL-TOM w Białych Błotach.

 

Ćwiczenia jogi .

Impreza pod hasłem ,,Dziecięce Bollywood".

 

Deser ryżowy przygotowany i jedzony rękoma - zgodnie ze zwyczajem indyjskim.