Międzynarodowy Dzień Ziemi 20.04.11

    Z okazji ,,Międzynarodowego  Dnia Ziemi” nasze starsze przedszkolaki brały udział  w zajęciach prowadzonych przez panie z Kujawsko-Pomorskiego  Centrum Edukacji Ekologicznej - p.Hanię Dering i p.Kasię Oleszczuk - pod hasłem  ,,Oszczędzanie wody i energii w swoim otoczeniu”.Wszystkie dzieci rozmawiały o sposobach ochrony przyrody, zbierały odpady w pobliżu przedszkola, sadziły drzewka w ogrodzie, obejrzały teatrzyk pt. ,,Leśne duszki"w  wykonaniu dzieci z koła teatralnego. Rozstrzygnięty  został również konkurs ,,O Dniu Ziemi pamiętamy i różne odpadki wykorzystamy”: I miejsce Julka Jankowska, II miejsce Ola i Weronika Nalazek, III miejsce Igor Boliński, wyróżnienie Lenka Siemionow i Nastka Rommel. Dziękujemy wszystkim dzieciom i rodzicom.Gratulujemy zwycięzcom!