Plener plastyczny ,,Tęczą malowane"

Dnia 19.05 br. w ogrodzie przedszkolnym odbył się Plener Plastyczny pod hasłem„ Tęczą malowane”. W imprezie uczestniczyły dzieci z przedszkoli nr 9, 28, 68 oraz z naszej placówki – z koła plastycznego „ Mali artyści”. Przedszkolaki tworzyły różnorodnymi technikami plastycznymi oryginalne prace związane z wiosenną przyrodą. Atrakcją pleneru było spotkanie z artystą grafikiem- p. Izabelą Przymus, która zainteresowała dzieci nową techniką plastyczną: gipsorytem. Pod jej kierunkiem mali artyści „wyczarowały” jedyne w swoim rodzaju grafiki. Dzieci wspaniale się bawiły, wzbogaciły swoje doświadczenia plastyczne oraz nawiązały nowe przyjaźnie z rówieśnikami z innych przedszkoli .Wspomnienia pozostanąw pamięci na długo!!!