Piknik ,,Święto Tańca"

 8   czerwca zorganizowaliśmy piknik pod hasłem ,,Święto tańca” . W ten sposób podsumowaliśmy całoroczną pracę z programem ,,Tanecznym krokiem wędrujemy po różnych krajach świata”. Nasze  przedszkolaki  popisały się swoimi umiejętnościami prezentując kolejno tańce z krajów, które wcześniej ,,odwiedziły”. Brawurowo zatańczyły również  ,,Tańczące iskierki "  z przedszkolnego koła tanecznego. Naszymi gośćmi specjalnymi byli reprezentanci  ,,Fabryki Tańca”- Luiza i Tomek. To nie koniec atrakcji…  Podczas całego pikniku do zabawy zapraszał dzieci dmuchany zamek oraz trampoliny. Działała też ,,ogrodowa kawiarenka” z pysznymi ciastami upieczonymi przez nasze mamy. Dla odważnych rodziców p. Asia Grabowska  ufundowała karnety do swojej szkoły -,,Fabryki Tańca”. Wystarczyło rytmicznie poruszać się przy muzyce.