Pożegnanie ,,starszaków"

Dnia 10.06.br. dzieci z grupy” Wiewiórki” na uroczystości w przedszkolu oficjalnie zakończyły rok szkolny i pożegnały się z ukochanym przedszkolem. Były wiersze i piosenki, pamiątkowe dyplomy i upominki , życzenia powodzenia w szkole oraz słodki  poczęstunek.                                                                                                                        Imprezę uświetnił koncert w wykonaniu przedszkolaków tej grupy. Nie obyło się bez łez wzruszenia… mokre oczy miały zarówno dzieci, ich panie, jak i rodzice oraz zaproszeni goście.                                                                                                                      Największą atrakcją dla przedszkolaków z grupy „ Wiewiórki” na zakończenie ich edukacji przedszkolnej był piknik zorganizowany przez rodziców w ośrodku agroturystycznym w miejscowości Gądecz. W tak pięknych okolicznościach przyrody dzieci łowiły ryby, piekły chleb, korzystały z przejażdżki konno lub bryczką, piekły kiełbaski na ognisku, a przede wszystkim odpoczywały i dobrze się bawiły na świeżym powietrzu. Ponadto obejrzały przedstawienie w wykonaniu swoich rodziców. To dopiero była niespodzianka, śmiechu było co nie miara…