Święto sportu, rekreacji i promocji zdrowia

     21 czerwca - w pierwszy dzień kalendarzowego lata - dzieci z grupy  „ Krasnale” i „ Wiewiórki” uczestniczyły w festynie szkolno- osiedlowym na terenie Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr. 4 przy ul. Stawowej 39.  Przedszkolaki miały okazję obejrzeć występy zespołu tanecznego oraz kibicowały starszym kolegom podczas zawodów sportowych.  Atrakcją imprezy plenerowej było spotkanie ze strażakami, którzy w praktycznym działaniu zademonstrowali dzieciom swoje umiejętności , pokazali sprzęt  i wyposażenie wozu strażackiego. Niespodzianką dla przedszkolaków były konkursy sportowe i gry zręcznościowe z elementami rywalizacji. Emocji było sporo, a zabawa przebiegała zgodnie z zasadą fair play.

 Naszych małych sportowców nagrodzono gromkimi brawami i słodkimi upominkami. Tak trzymać!!!