Pszczółki

 

WYCIECZKA - BYDGOSZCZ 

    

We wtorek 22 listopada odwiedziliśmy gabinet stomatologiczny. Pani doktor przedstawiła nam podstawowe zasady dbania o zęby oraz zapoznała nas z prawidłowym sposobem ich mycia. Niektórzy z nas mieli okazję sprawdzenia stanu swoich zębów na fotelu dentystycznym. Oglądaliśmy również narzedzia dentystyczne: lusterko, nakładacze, zgłębnik. Na zakonczenie podziekowaliśmy pani doktor i obiecaliśmy, ze wrócimy na badania profilaktyczne.
 

h a l l o w e e n

 

20 października wybraliśmy się na wycieczkę do zakładu krawieckiego. Pani Krawcowa opowiedziała nam o swoim zawodzie, pokazała różne urządzenia, które wykorzystuje w pracy oraz zaprezentowała jak wygląda 'przyszywanie' guzików do kurtki czy spodni. Na pamiątkę dostaliśmy woreczek z kawałkami różnych materiałów, które wykorzystamy na zajęciach plastycznych. Na wycieczce bardzo nam się podobało!

 

 

urodziny Julki