"Kartoniki po napojach"

 

W roku szkolnym 2016/2017 konkurs zbiórki kartoników po napojach

nie odbędzie się.


Rok szkolny

2014/2015 oraz 2015/2016

Podobnie jak w latach ubiegłych nasze przedszkole bierze udział w  konkursie pod nazwą „zbiórka kartoników po napojach" prowadzonym przez Biuro Zarządzania Gospodarką Odpadami Komunalnymi Urzędu Miasta Bydgoszczy przy współpracy z Fundacją ProKarton.  Zachęcamy wszystkich do przynoszenia kartoników po napojach (złożonych, wypłukanych), wrzucenia ich do oznaczonego pojemnika oraz do wpisania się na listę (zawieszona od X w przedszkolnym holu), gdyż dla NAJLEPSZEGO EKOLOGA CZEKA NAGRODA!

Zabawa międzygrupowa "Konstrukcja z kartoników" (maj 2014):

Grupa "Motyle" - Wieża Eiffla

Grupa "Pszczółki" - Ul

Grupa "Biedronki" - Wesoły pociąg

Grupa "Wiewiórki" - Zamek

Grupa "Jeżyki" - Magiczne krzesło

Grupa "Żabki" - Pałac Kultury i Nauki