MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA - 25.11.2009

Naszym kochanym pluszakom poświęciliśmy cały tydzień. Każdego dnia gościem był inny miś: Miś Uszatek, Kubuś Puchatek, Paddington, Coralgol. Dzieci poznały historię powstania misiów, oglądały bajki DVD oraz słuchały bajek czytanych przez nauczycielki, wykonywały misie na zajęciach plastycznych, uczyły się „misiowych” piosenek i zabaw, przygotowały wystawę książek, których bohaterami były nie tylko bajkowe misie, ale też niedźwiedzie brunatne i polarne. 25 listopada, czyli w Międzynarodowym Dniu Pluszowego Misia, już od rana witał przedszkolaków …Kubuś Puchatek. Miał dla wszystkich słodką niespodziankę - misiowe żelki. Wszystkie grupy przystąpiły do konkursu na największą liczbę zgromadzonych pluszaków - bardzo dziękujemy rodzicom za pomoc. Oj było co liczyć! A zwycięzcami okazały się dzieci
z grupy ,,Biedronek”. Kolejne miejsca zajęły ,,Kurczaki” i ,,Motyle”.Tego samego dnia wszystkie przedszkolaki wzięły również udział w ,,Paradzie Misiów” po osiedlu. Tydzień z pluszakami zakończył się konkursami.