Happening Dzień Ziemi

 17. IV. na rynku Starego Miasta odbył się happening pod hasłem "Dzień Ziemi" zorganizowny przez fundację Arka ora Wydział Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska przy Urzędzie Miejskim. Wzięły w nim udział dzieci z grupy Wiewiórki. Przedszkolaki prezentowały swoje wiadomości na temat lasu i jego mieszkańców. Happening miał na celu promowanie działalności na rzecz poprawy środowiska natruralnego, w tym akcji ochrony lasów. Dzieci obdarowane zostały prezentamiw postaci słodyczy i książek o lesie oraz sadzonkami, które posiadziły na terenie przedszkola.

Więcej zdjęć i informacji na stronach: www.czystabydgoszcz.pl/czysta-bydgoszcz,article,0,1,789,500-milionow-drzew%E2%80%A6-kazdego-roku.htmlhttp://www.radiopik.pl/go.php/wiadomosci/z_regionu/art18328.html 

bydgoszcz.gazeta.pl/bydgoszcz/1,48722,11559015,Najmlodsi_sa_eko__Namawiali_do_sadzenia_drzew.html