Przedstawienie "Pracowita jesień"

Dnia 16 października br. nasze przedszkole odwiedzili aktorzy teatru  MAG-MA z przedstawieniem pt. "Pracowita jesień". Dwa jesienne listki: "żółty" i "zielony"- pomocnicy Pani Jesieni, zaprosiły dzieci do wspólnej zabawy. Mali aktorzy wcielili się w role leśnych zwierzątek. Były to jeże, zajączki, wiewiórki, jelonki, skunksy i sowy. Każda grupa zwierząt miała do wykonania bardzo ważne zadanie. Dzieci dowiedziały się, że przed zimą zwierzęta też muszą zrobić zapasy i porządki, aby dobrze przygotować się do długiego zimowego snu. Wesołe piosenki zapraszały wszystkie dzieci (aktorów i widzów) do wspólnych zabaw ruchowo-naśladowczych. Dzieci przebrane za zwierzęta bardzo chętnie występowały przed swoimi kolegami za co na zakończenie otrzymały gromkie brawa!