Święto "Halloween"

Ostatni poniedziałek października przebiegał w naszym przedszkolu pod hasłem „Halloween na wesoło”. Dzieci przyszły przebrane za duszki, czarownice, sympatyczne wampiry lub ukryły twarze za maskami. Atrakcją dnia była impreza przedszkolna, podczas której przedszkolacy uczestniczyli w licznych konkursach, zabawach i tańcach. Były rzuty pająkiem do sieci, toczenie dyni, wyścigi na miotle czy zjadanie ciastek zawieszonych na nitkach bez użycia rąk oraz wiele innych rozrywek. Punktem kulminacyjnym spotkania były zabawy przy muzyce, tańce i pląsy przeplatane słodkim poczęstunkiem. Wszyscy świetnie się bawili, poznając tradycje i zwyczaje związane z amerykańskim świętem.  Krotko mówiąc: zabawa była super!!!