Wigilijne spotkania

Przed Świętami Bożego Narodzenia we wszystkich grupach odbyły się "Spotkania Wigilijne". Dzieci zrobiły swoim bliskim miłą niespodziankę śpiewając, tańcząc oraz deklamując wiersze w języku polskim oraz języku angielskim. Rodzice z grupy "Jeżyki" przygotowali dla przedszkolaków niespodziankę - sami zamienili się w aktorów i wystąpili w Jasełce. Po złożeniu życzeń i podzieleniu się opłatkiem dzieci otrzymały gwiazdkowe prezenty. Spotkania zakończyły się słodkim poczęstunkiem.

18 grudnia - Spotkanie Wigilijne w grupie "Sarenki"

Noelle z grupy "Sarenki" w świątecznym czasie zaprezentowała swojej grupie narodowy strój koreański.

18 grudnia - Spotkanie Wigilijne w grupie "Wiewiórki"

18 grudnia - Spotkanie Wigilijne w grupie "Motyle"

19 grudnia - Spotkanie Wigilijne w grupie "Żabki"

19 grudnia - Spotkanie Wigilijne w grupie "Pszczółki"

 

20 grudnia - Jasełka w wykonaniu rodziców z grupy "Jeżyki"

Rodzice razem z nauczycielkami z grupy "Jeżyki" zrobili wszystkim dzieciom świąteczną niespodziankę wcielając się w aktorów i występując w Jasełce. Wszystkim występ bardzo się podobał!!!

20 grudnia - Spotkanie Wigilijne w grupie "Jeżyki"