Bal karnawałowy

BAL KARNAWAŁOWY 2013 "W KRAINIE BAJKI I BAŚNI"

W Nowym Roku 2013 na Balu Karnawałowym 10 stycznia w naszym przedszkolu dzieci zaprezentowały się w strojach znanych i lubianych postaci z bajek. Korowód bohaterów bajkowych był bardzo urozmaicony i prawdziwie bajeczny. Dzieci nie miały trudności, aby odgadnąć za kogo przebrali się koleżanki i koledzy. Na balowej sali pojawiły się królewny, królowie, wróżki, smoki, rycerze, piraci... i wiele innych bohaterów również bajek filmowych. Wszyscy bawili się przy ulubionych przebojach. Zabawa taneczna przeplatana była konkursami, za udział w których dzieci otrzymywały nagrody. Atrakcją balu był pokaz tańca klasycznego (walc i cha-cha) oraz współczesnego (breakdance) w wykonaniu byłych i obecnych naszych przedszkolaków. Młodzi tancerze za swój występ, przez bajkową publiczność zostali nagrodzeni gromkimi brawami. Wspólna zabawa na balu bajkowych postaci dostarczyła dzieciom wiele radości!!!