Przedstawie "Kocia wiosna"

Za oknami szaro, ponuro i nadal zimowo, a w naszym przedszkolu zawitała dzisiaj radosna i kolorowa wiosna. Wszystko to za sprawą aktorów agencji artystycznej MAG-MA, którzy 9.04.br. przedstawili naszym przedszkolakom teatrzyk pt. „Kocia wiosna”. Dzieci z zaciekawieniem śledziły losy bohaterów: Rudego i Czarnego Kota, którzy mieli dość zimy i wyruszyli na poszukiwanie wiosny. Do pełnej przygód podróży zostały zaproszone również dzieci, które wcieliły się w postacie: krokusów, bazi, chmurek, trawek, burzy i myszek . Swoje role odegrały po mistrzowsku. Przedstawienie cieszyło się wielkim powodzeniem wśród młodej widowni. Zabawne kukiełki, barwne stroje i scenografia w połączeniu ze wspaniałą oprawą muzyczną i dowcipnymi dialogami wszystkim bardzo się podobały, czego najlepszym dowodem były niemilknące brawa. Wierzymy gorąco, że odnaleziona wiosna nie pozostanie jedynie w scenerii bajkowej, ale zagości juz u nas na dobre… Trzymamy kciuki.