Piknik rodzinny "Sport to zdrowie"

6 czerwca w przedszkolnym ogrodzie odbył się Piknik rodzinny pod hasłem "Sport to zdrowie", którego głównymi bohaterami byli bydgoscy sportowcy. Na poszczególnych stacjach dzieci mogły dowiedzieć się informacji o różnych dyscyplinach, poznać sportowców, obejrzeć ich medale i puchary, a także spróbować swoich sił w ćwiczeniach i zabawach sportowych. (Zdjęcia z poszczególnych stacji znajdują się w zakładce "Nasi goście. Sportowcy i ich stanowiska..."). Na scenie odbył się pokaz tańca, w którym występowały dzieci uczęszczające na zajęcia tanczne do p. Asi oraz pokaz karate, prowadzony przez pana Sebastiana, a także zajęcia z aerobiku, prowadzone przez jedną z naszych mam, panią Monikę Wiśniewską. W ogrodzie znajdowało się również wiele innych atrakcji: trampoliny, dmuchane zamki, ognisko, ogrodowa kawiarenka, w której serwowano domowe wypieki naszych mam, wata cukrowa, a także loteria, w której każdy los wygrywał!!!