Rejs Tramwajem Wodnym "Z wody widać inaczej"

12 czerwca br. odbyła się wycieczka edukacyjna pt. „Z wody widać inaczej”. Rejs tramwajem wodnym po Brdzie był podsumowaniem rocznej pracy koła turystycznego „Wędrówki Żaka Przedszkolaka”. Trasa rejsu obejmowała przystanki Wyspa Młyńska – Tesco – Wyspa Młyńska. Dużą atrakcją dla dzieci było zajęcie miejsca przy sterze statku w asyście kapitana i pamiątkowe zdjęcie. Mali i dorośli uczestnicy rejsu podziwiali  z pokładu „SŁONECZNIKA” zabytki oraz ważne obiekty usytuowane nad brzegami Brdy. Przepływając pod nowo budowanym mostem przez Brdę z bliska można było zobaczyć podpierające go potężne filary oraz wysokie pylony. Była to dla nas jeszcze jedna turystyczna przygoda ukazująca piękne zakątki naszego miasta.