Zakończenie roku szkolnego - gr. "Pszczółki"

18 czerwca dzieci z grupy „Pszczółki” uroczyście zakończyły rok szkolny i pożegnały się z przedszkolem słowami piosenki „Hej przedszkole ukochane, co bez Ciebie zrobię ja?”. Dzieci zaprezentowały program artystyczny, w którym recytowały wiersze, śpiewały piosenki oraz tańczyły tańce: kowbojski i turecki. Za występy dzieci otrzymały gromkie brawa od rodziców. Nie obyło się również bez łez wzruszenia podczas składania życzeń przez wychowawczynie. Pani Dyrektor Ewa Tomasik wręczyła starszakom pamiątkowe dyplomy i upominki, życzyła także powodzenia i sukcesów w edukacji szkolnej. Po uroczystym pożegnaniu odbył się poczęstunek. Czas mile i szybko płynął przy wspólnych rozmowach.

Chciałoby się rzec, słowa piosenki: My do szkoły nie pójdziemy, tutaj wszyscy zostaniemy...