Wycieczka do Myślęcinka

20 czerwca wszystkie grupy przedszkolne pojechały na wycieczkę do Myślęcinka. W Parku Rozrywki dzieci skakały na dmuchanych zamkach, bawiły się na wielkim placu zabaw czy zwiedzały domki z różnych bajek. W czasie wycieczki odbył się także piknik, na którym dzieci zjadły drugie śniadanie oraz przywiezione ze sobą w plecaczkach przysmaki. Jedzenie na świeżym powietrzu bardzo wszystkim smakowało! Dzieci odwiedziły także znajdujący się na terenie parku Makroświat, w którym mogły przyjrzeć się z bliska stawonogom - 16 modeli, które w ogromnym powiększeniu pokazują szczegóły anatomiczne m.in. biedronki, modliszki czy pająka krzyżaka. Troszkę zmęczeni, ale bardzo zadowoleni wróciliśmy do przedszkola! Ale było fajnie! Zobaczcie sami!