Zakończenie roku szkolnego - gr. "Jeżyki"

26 czerwca w grupie "Jeżyki" odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego oraz pożegnanie kolegów, którzy odchodzą do szkoły. Dzieci powitały zebranych gości uroczystym polonezem. Przedszkolacy pięknie recytowali i śpiewali zarówno w języku polskim, jak i w angielskim, co wzruszyło zebranych gości do łez. Pani Dyrektor wręczyła dzieciom dyplomy oraz pamiątkowe książki. Przedstawiciele rodziców - p. Agnieszka Remlinger i p. Justyna Sitarska obdarowały dzieci porcelanowymi słonikami ,,na szczęście w szkole”.  Po oficjalnej części uroczystości rodzice przygotowali pyszny i ,,olbrzymi” tort. We wrześniu nie zobaczymy już w przedszkolu Igi, Nadii, Kacpra, Mateusza i Bartka, zasilą oni szkolne szeregi. Życzymy im powodzenia!