Wręczenie nagrody z konkursu "Kubusiowi Przyjaciele Natury"

W poniedziałek 2 września  wraz z początkiem roku szkolnego na dzieci czekały aż dwie niespodzianki. Pierwszą z nich było wręczenie na ręce pani Wiesi nagrody głównej z konkursu w ramach programu "Kubusiowi Przyjaciele Natury" - wspaniałego aparatu fotograficznego, tablic edukacyjnych oraz soczków "Kubuś" dla wszystkich przedszkolaków. Dzięki zaangażowaniu rodziców przedszkole zdobyło I miejsce w konkursie "Najpiękniejsze miejsce w Twojej okolicy". Drugą niespodzianką była nowa, piękna huśtawka, która znajduje się na naszym placu zabaw w ogrodzie przedszkolnym ufundowana przez rodziców Dominiki. Przedszkolacy od razu chętnie wypróbowali nowy sprzęt do zabaw i bardzo im się spodobał!!! Dziękujemy!