Pasowanie na przedszkolaka

W pierwszym tygodniu listopada dzieci z najmłodszych grup zostały uroczyście przyjęte do grona „przedszkolaków”. Zanim dzieci złożyły uroczystą przysięgę, wykonały kilka zadań - m.in. wyrecytowały wierszyk, zaśpiewały piosenkę czy zagrały na instrumentach. Pokazały, że umieją wspólnie się bawić, że są wygimnastykowane oraz że samodzielnie zakładają kapcie. Każde z dzieci wygłosiło tekst przysięgi, a następnie pani dyrektor Ewa Tomasik, przy pomocy magicznej kredki, dokonała pasowania na przedszkolaka. Każde dziecko otrzymało dyplom, stając się tym samym pełnoprawnym przedszkolakiem. Uroczystość składała się z części artystycznej oraz poczęstunku przygotowanego z pomocą rodziców. Dzieciom życzymy samych miłych wrażeń, a rodzicom serdecznie dziękujemy za wspaniałe słodkości.

6 XI 2013 - Pasowanie w grupie ,,Żabki”
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
7 XI 2013 - Pasowanie w grupie ,,Pszczółki”