Przedstawienie pt. „Kolory jesieni”

13 listopada br. gościliśmy w naszym przedszkolu teatr MAG-MA z przedstawieniem pt. „Kolory jesieni”. Do wspólnej zabawy w szukanie jesiennych kolorów zaprosili Kasztanek Franek i Żołędziowy Pan. Bohaterowie postanowili odszukać malarza przyrody, który zapomniał pomalować suknię Pani Jesieni. Dzieci bezbłędnie rozwiązały wszystkie zagadki dotyczące kolorów. Przedszkolacy – mali aktorzy, przebrani za jesienne kolory wspólnie z Kasztanem Frankiem i Żołędziowym Panem zatańczyli czarodziejski taniec, dzięki któremu szara suknia Pani Jesieni zmieniła się w piękną, kolorową i prawdziwie jesienną. Wtedy było już wiadomo, że w przyrodzie nastał czas jesieni. Występ dużych i małych aktorów został nagrodzony przez widzów gorącymi brawami!