Bal karnawałowy

Nowy Rok się właśnie zaczął, więc na balu wszyscy tańczą, karnawałowy bal odbył się także w naszym przedszkolu, we wtorek 14 stycznia. Dzieci z wszystkich grup zaprezentowały się w strojach swoich ulubionych postaci. Były wróżki, królewny, motylki, pszczółki, kotki, rycerze, piraci... oraz wiele innych bohaterów z bajek i filmów dziecięcych. W dobrych nastrojach przedszkolacy bawili się przy ulubionych przebojach. Tańce przeplatane były różnymi konkursami, m.in. taniec z krzesełkiem, z balonem w parach, wyścigi par z balonami, czy konkurs, który balon pęknie pierwszy. Każdy uczestnik za udział otrzymał słodką nagrodę. Wielką – wystrzałową atrakcją balu był kolorowy deszcz konfetti. Wspólna zabawa dostarczyła dzieciom wiele radości i mile spędzonych chwil. Szkoda, że następny bal będzie dopiero za rok!!!