Dzień Babci i Dziadka w naszych grupach

BABCIA I DZIADEK SAMI WIECIE NAJWSPANIALSI SĄ NA ŚWIECIE!!!

Od 17 stycznia rozpoczęliśmy w naszym przedszkolu świętowanie Dnia Babci i Dziadka. Kochanym babciom i kochanym dziadkom w podziękowaniu za gorące serca i bezgraniczną miłość wnuczęta zaprezentowały program artystyczny z okazji ich święta oraz obdarowały ich samodzielnie wykonanym upominkiem. Oglądając występy babcie i dziadkowie nie kryli wzruszenia i nie szczędzili swoim wnuczętom gorących braw oraz słodkości. Wizyta dziadków w przedszkolu była bardzo miłym przeżyciem, a wspólne z nimi zabawy sprawiły wszystkim wiele radości.
 
Gr. "ŻABKI" - 17 stycznia
 
 
 
 
 
 
Gr. "JEŻYKI" - 20 stycznia
 
 
 
 
 
 
Gr. "WIEWIÓRKI" - 22 stycznia
 
 
 
 
 
 
 
Gr. "BIEDRONKI" - 23 stycznia
 
 
 
 
 
 
 Gr. "MOTYLE" - 24 stycznia
 
 
 
 
 
 
Gr. "PSZCZÓŁKI" - 29 stycznia