"Pszczółki" z wizytą u weterynarza

6 marca dzieci z grupy ,,Pszczółki” odwiedziły przychodnię weterynaryjną ,,Animal Care Complex” przy ul.Broniewskiego. Pani weterynarz Ania Szczecka zaprezentowała urządzenia i przybory, które wykorzystuje podczas wizyt nie tylko psów i kotów, ale także innych zwierząt hodowanych w domu. Przedszkolaki oglądały na monitorze komputera swoje dłonie, powiększone przez specjalne urządzenie - oj, widać było każdy pyłek. Dzieci dowiedziały się również, że zwierzęta mogą zachorować z wielu powodów, a dokuczać mogą im np.pchły. W poczekalni pani Ania zważyła najodważniejszych. Teraz wiemy, że dawka szczepionki czy innego leku zależy od wagi zwierzęcia. Dzięki wizycie, wiemy lepiej czym zajmuje się weterynarz.