Spotkanie z psiakami w gr. "Jeżyki"

6 marca grupę "Jeżyki" odwiedziła pani Monika Litwinow kynoterapeutka razem ze swoimi psiakami: Kebabem (rasy: Cavalier king charles spaniel) oraz Arisem (rasy: Berneński pies pasterski). Pieski te zdały egzamin Polskiego Towarzystwa Kynoterapeutycznego i na co dzień pracują z dziećmi zdrowymi oraz chorymi, są wspaniałymi psami terapeutycznymi. Podczas spotkania dzieci zapoznały się z podstawowymi zasadami opieki nad psem, dowiedziały się, gdzie pieski mogą pracować by pomagać innym ludziom, co lubią - a czego nie oraz uczestniczyły w licznych, wesołych zabawach. Przedszkolacy zrobili tunel, w którym przechodziły psiaki oraz same przechodziły przez "Ariskowy tunel", dały smakołyka za wykonanie zadanej Kebusiowi sztuczki oraz mogły pogłaskać swoich nowych, czworonożnych przyjaciół. Zajęcia dostarczyły wszystkim bardzo dużo pozytywnych emocji i wrażeń!!! Gościom bardzo dziękujemy!!!