Piłkarze "Zawiszy" w przedszkolu

W środę 21 maja br. gościliśmy w naszym przedszkolu znakomitych piłkarzy z Klubu ZAWISZA BYDGOSZCZ, którzy przywieźli ze sobą PUCHAR  POLSKI zdobyty na zawodach piłkarskich rozegranych na Stadionie Narodowym w Warszawie. Przedszkolacy mieli okazję pozować do grupowego zdjęcia z piłkarzami. Otrzymali również z rąk sportowców grających w barwach KLUBU ZAWISZA BYDGOSZCZ  pamiątkowe zdjęcie z autografem: p.Vahan Gevorgyan – pomocnik, grający na boisku  z numerem 19, p. Bernardo Vasconcelos – napastnik z numerem 5 i p. Andrzej Witan – bramkarz, numer 1. Była to wielka frajda - szczególnie dla małych kibiców bydgoskiej ZAWISZY, którzy wraz z rodzicami chodzą na mecze swoich ulubieńców i marzą, aby w przyszłości zostać piłkarzami. Okazało się, że dzieci  wiele wiedzą na temat piłki nożnej. Mamy nadzieję, że za kilka lat usłyszymy o znakomitym piłkarzu - wychowanku z Przedszkola nr 34. Dziękujemy za spotkanie i życzymy kolejnych PUCHARÓW !!!